Амур-Нижньодніпровський район Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №323 комбінованого типу»

   

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!
Новости
11.06.2018
Веселі старти з елементами футболу
Емоційне змагання команд «Козачата» та «Веселка» принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань. На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера.
01.06.2018
День захисту дітей
Весело та цікаво пройшло свято Дня захисту дітей у дитячому садочку. День захисту дітей – яке чудове свято! Усіх дітей Землі ми хочемо привітати. Хай світить сонце всім, грайливий м’ячик скаче, Від болю і образ нехай ніхто не плаче. І наша пісенька нехай летить над краєм Про те, що ми зі святом всіх вітаємо.
31.05.2018
Випускний бал у дошкільному закладі
Наприкінці травневих днів у дошкільному закладі пройшов випускний бал. Довгоочікувальний день – випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя. Ці дні - святкові, радісні, веселі і сумні водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти...
25.05.2018
Тиждень безпеки дорожнього руху
З 21 по 25 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Мета – закріпити з дітьми правила дорожнього руху, виховати бережливе ставлення до свого життя, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, виховувати у дітей дисциплінованість на автошляхах.
17.05.2018
Всеукраїнський день вишиванки
Головна мета поглибити знання дошкільнят про значення сорочки в житті українського народу, ознайомити з символікою української вишивки, виховувати шанобливе ставлення до національних традицій, пошану до свого народу, викликати душевну потребу берегти вишивку як сімейний скарб.
24.04.2018
Праця в природі
Праця в природі. Змістом такої праці є не тільки догляд за кімнатними рослинами , вирощування овочів на городі, а й формування первинних уявлень про працю дорослих.
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія