Підручники для школи

Амур-Нижньодніпровський район Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №323 комбінованого типу»

   

Порядок реагування на підтверджений булінг

Комунальний заклад

дошкільної освіти  (ясла – садок) комбінованого типу № 323

Дніпровської міської ради

вул. Шолохова, 41, м. Дніпро, 49080

Е-mail: [email protected], [email protected]

 

 

 

 

ПОРЯДОК

реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

 

Педагогічні працівники КЗДО № 323 ДМР зобов’язані повідомляти директора про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком якого вони були особисто або інформацію про які отримали від інших осіб, вживати невідкладних заходів для припинення булінгу (цькування).

Учасником освітнього процесу (педагогічні працівники, батьки) на ім’я директора подається заява про випадок цькування.

 

Зразок заяви

 

Директору КЗДО № 323 ДМР

Жарій Тетяні Михайлівні

                                                                                                                         Петренко Петра Петровича

 

ЗАЯВА

Доводжу до Вашого відома, що останнім часом моя донька (син), ПІБ, постійно зазнає морального та фізичного тиску з боку ……(ПІБ образника). Прошу терміново розібратися в ситуації що склалася.

 

дата                                                                                 підпис

 

 

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в   КЗДО № 323 ДМР

та відповідальність осіб причетних

до булінгу (цькування):

 

1.Відповідно до заяви про випадок булінгу (цькування) директор КЗДО № 323 ДМР видає наказ про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб.

2.Наказом директора  КЗДО № 323 ДМР затверджується склад Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) за участю директора, педагогічних працівників, практичного психолога та батьків потерпілого, інших зацікавлених осіб.

3.Розглянувши письмову заяву, директор скликає засідання Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) і окреслює подальші дії.

4.Комісія протягом однієї доби проводить розслідування, з’ясовує всі обставини цькування та приймає відповідне рішення.

5.За умови визнання Комісією результатів розслідування фактом булінгу (цькування), директор протягом однієї доби повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України, Службу у справах дітей.

6.Рішення Комісії з розгляду випадків булінгу(цькування) реєструється в окремому журналі (паперовий вигляд) з оригіналами підписів усіх її членів.

7.У разі не визнання Комісією факту булінгу (цькування) і незгоди з результатами рішення потерпілим (його представником), керівник освітньої установи рекомендує звернутись постраждалому (його представнику) із заявою до органів Національної поліції України.

8.За будь-якого рішення Комісії з розгляду питань випадків булінгу (цькування), директор КЗДО № 323 ДМР забезпечує психологічну підтримку усіх учасників відповідного процесу.