Підручники для школи

Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №323 Дніпровської міської ради

   

Заходи по зміцненню матеріально-технічної бази

КЗДО № 323  ДМР є комунальним закладом, тому матеріальне та фінансове забезпечення гарантує місцевий бюджет. Завдання адміністрації полягає в оптимальному його прогнозу­ванні, плануванні та цільовому використанні.

      Фінансово-господарська діяльність закладу здійснюється згід­но з кошторисом, сформованим міською радою.

Загальна площа території закладу освіти складає 0,9395 га, а загальна площа будівлі становить 2859,6 м².

В приміщеннях, де знаходяться діти, підтримується комфортний температурний режим та постійний доступ чистого повітря.

Джерело штучного освітлення розділено рівномірно на всі приміщення, де знаходяться діти.

Адміністрацією дошкільного закладу регулярно надається в групу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради інформація про стан матеріально-технічної бази закладу, клопотання про виділення коштів на покращення матеріально-технічної бази.

      Приділяється значна увага стану інженерних мереж дошкільного закладу. Налагоджена взаємодія з ТОВ "Група "Капітал Строй" по проведенню аварійного ремонту інженерних мереж водопостачання, водовідведення, теплопостачання та електропостачання відповідно до умов договору укладеним Департаментом гуманітарної політики. Так протягом навчального року виконувалися часткові заміни труб каналізації, водопостачання, теплопостачання, установка сантехнічних виробів, прочистка каналізаційних труб, промивка трубопроводу опалення, відновлення освітлення на території згідно поданих заявок. Акти виконаних робіт передаються до відділу технічного нагляду ДМР.

     Інформація про придбання, виконані ремонти за бюджетні кошти постійно розміщуються на сайті дошкільного закладу у розділі "Фінансова діяльність" та інформаційному куточку.

   За рахунок бюджетних коштів для потреб закладу у 2020 році придбано:

-  З метою дотримання протиепідемічних заходів та Санітарного регламенту: рушники паперові – 12 упаковок, мило рідке – 260 л, пакети для сміття – 34 упаковки, дезінфікуючі засоби: «Люмакс – хлор» - 2кг, «Амілокс плюс» - 1 л,«Люмакс профі» - 44 л , підставки настінні для установки дезинфікаторів – 14 шт.

Виконано: дослідження якості води, освітлення, мікроклімату.

Придбано:

 • З метою дотримання протипожежних заходів: вогнегасники ВП-5 – 3 шт.,

пожежні рукава – 2 шт., протипожежні двері в електрощитовій

Виконано: технічний звіт з комплексної перевірки технічного стану електроустановок, заземлювачів та лінії електромереж, технічне обслуговування вогнегасників та пожежних рукавів.

Придбано: для озеленення території - дерева  (6 шт).

    Значна увага у розвитку закладу приділяється зміцненню та модернізації матеріально-технічної бази.

    Батьки, батьківська рада надають благодійну допомогу. Прийом благодійних внесків від фізичних осіб здійснюється на добровільній основі (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 № 1222 (із змінами) "Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування") з обов'язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку, про що свідчать акти оприходування матеріальних цінностей в відділі централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 ( закладів освіти  Амур-Нижньодніпровського та Індустріального  районів).

  Протягом навчального року завдяки активній діяльності батьківської ради закладу та батьків, матеріально-технічна база дитячого садка значно покращилась, а саме:

ПРИДБАНО:

 • Комплекти постільної білизни – 60 шт.
 • Двері металеві вхідні
 • Системний комп'ютерний  блок
 • Водонагрівач проточної води в медичний блок
 • Водонагрівач в групу №5
 • Посуд для групи (чайники)
 • Столи дитячі в групу № 8 – 15 шт.
 • Лампи світлодіодні в групи та кабінети – 24 шт.
 • М’який інвентар –доріжки, спецодяг, гардини на коридор
 • Сантехнічні вироби  ( унітаз, змішувачі, крани, комплектуючі для установки)
 • Миючі та дезінфікуючі засоби, засоби гігієни
 • Безконтактні термометри – 3шт.
 • Захисні щітки для обличчя – 12 шт.
 • Для освітнього процесу: папір офісний, чорнила для принтера, методична література, комплекти демонстраційних плакатів
 • Господарчі товари (швабри, відра, господарчі рукавички, віники, мітли, тримачі для рушників, відра для сміття педальні)

ВИКОНАНО:

 • Ремонт тіньового навісу групи №5
 • Поточний ремонт ігрової кімнати групи №7,8, роздягальні групи №4, кабінету діловода
 • Підписку періодичних методичних видань
 • Щомісячну оплату послуг інтернету

   На  баланс  централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів) приймались матеріальні цінності від батьків, про що свідчать акти оприходування цих цінностей.

      За рахунок депутатських коштів відремонтовано спальню групи №10.

      Інформація    про   заходи   спрямовані   на   зміцнення матеріально технічної бази за благодійні кошти розміщуються кожні два місяці у інформаційному куточку для батьків та на сайті закладу в розділі "Фінансова діяльність".

       Розроблено план заходів щодо підготовки  закладу до нового навчального року.

       Підготовку до опалювального сезону виконано за рахунок міського бюджету: промивку системи опалення, ревізію запорної арматури,  дезінсекцію підвалу.

     Виконані заходи з протипожежної безпеки (за рахунок міського бюджету):

діагностування та випробування пожежних кран-комплектів (8 шт);

перезарядка та технічне обслуговування вогнегасників ( 29 шт.);

встановлення протипожежних дверей в електрощитовій.

    З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог та збереження здоров'я дітей за рахунок бюджетних коштів в центрі лабораторних досліджень виконані  дослідження піску на яйця гельмінтів, заміри освітлення та мікроклімату у групах, проб води на харчоблоці.